جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

تجهیزات مرکز داده

تجهیزات مرکز داده

UTM بومی مخفف Unified Threat Management است که مدیریت یکپارچه تهدیدات را شامل می‌شود. امروزه استفاده از اینترنت برای عموم مردم، سازمان‌ها وشرکت‌ها امری عادی شده است. استفاده از اینترنت علاوه بر مزایایی که برای کاربران جهت دسترسی به اطلاعات و ارتقاء سطح کسب و کار سازمان‌ها و شرکت‌ها می‌گردد، در صورت عدم رعایت الزامات و سیاست‌های امنیتی می‌تواند به ابزاری برای سوء‌استفاده تهدیدات بیرونی نظیر هکرها، Crackerها، ویروس‌ها، جاسوس‌افزارها، هرزنامه ها و… تبدیل گردد.

بنابراین سازمان­­‌ها و شرکت­‌ها به مرور برای افزایش میزان سطح امنیت خود و پوشش حداکثری تهدیدات، ناچار به تهیه انواع مختلفی از محصولات و تجهیزات امنیتی شدند که هزینه‌های فراوانی را به آن­ها تحمیل نمود. از جمله این هزینه‌­ها می­توان به مصرف منابع (برق و فضا)، آموزش، به‌‏روزرسانی و پشتیبانی اشاره نمود.

UTM بومی مجموعه‌ای از دستگاه‌ها و سخت‌افزارهای مختلف است که می‌توان ماژول‌های مختلف مانند دیوار آتش‌، مدیریت دسترسی، فایروال برنامه‌های تحت وب و غیره را روی آن نصب کرد. با نصب این ماژول‌ها، می‌توان به جای استفاده از دستگاه‌ها یا سخت‌افزارهای مختلف برای تامین امنیت سیستم، از UTM استفاده نمود و سد محکمی در برابر انواع تهدیدهای سایبری ایجاد کرد.
در واقع همان‌طور که از اسم مدیریت یکپارچه تهدیدات بومی مشخص است، این سد امنیتی ابزاری است که با فراهم نمودن سرویس‌­های مختلف شبکه و امنیت شبکه در یک محصول مشترک، مدیریت راهبردی شبکه و محافظت از آن را به صورت یکپارچه و با کارایی بالا ارائه می‌­نماید. UTM بومی با نصب و پیکربندی در دروازه ورود به شبکه، مقابله با انواع تهدیدهای سایبری و محافظت از اطلاعات و خدمات سازمان را به ارمغان می­‌آورد.

شرکت امن افزار رایکا با تکیه بر توان و دانش متخصصان خود و به منظور پاسخگویی به نیازهای امنیتی سازمان‌های کشور و در راستای تولید ملی، از سال 1390 اقدام به طراحی، تولید و پیاده‌سازی محصول مدیریت یکپارچه تهدیدات بومی (UTM) نموده و پس از آزمایش محصول در محیط آزمایشگاهی و عملیاتی مرکز تحقیقات صنایع انفورماتیک کشور و ارزیابی سازمان فناوری اطلاعات ایران، این UTM بومی را نام تجاری APKGate روانه بازار تجاری نمود. تولید این محصول در داخل کشور، امکان افزودن نیازمندی‌های خاص سازمان‌ها و کاربران را فراهم نموده است.

ویژگی ها

مزایا

با توجه به این که محصول مدیریت یکپارچه تهدیدات بومی APK Gate، شامل مجموعه‌ای کامل و جامع از راهکارهای شبکه و امنیت شبکه در شبکه‌­های کوچک تا خیلی بزرگ است که سرویس­‌های امنیتی متعددی را به صورت یکپارچه با واسط کاربری WUI و CLI ارائه می­‌نماید. به کارگیری UTM بومی در درگاه ورودی شبکه علاوه بر امکان اعمال قدرتمند سیاست­‌های امنیتی در قالب یک تجهیز، کاهش پیچیدگی­‌ها، مدیریت ساده، انعطاف‌پذیری، نگهداری و به‌­روزرسانی راحت­‌تر، مزایای زیر را نسبت به دیگر محصولات مشابه به وجود می­‌آورد.

قیمت مناسب نسبت به همه جا

انطباق با سیاست‌ها و قوانین امنیتی موجود در کشور

سرویس‌دهی در لحظه تیم پشتیبانی بومی در زمان مورد نیاز

اعمال درخواست‌های سفارشی‌سازی محصول در کوتاهترین زمان ممکن

خدمات

درخواست دمو و مشاوره

دموی محصولات

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
سبد خرید