جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
ایرانسل

ایرانسل

محصولات و راهکار های سازمانی ایرانسل

با پیشرفت فناوری و پیچیده شدن ارتباطات سازمانی،کسب و کار ها برای اجرا و مدیریت فرآیندهای کاری خود به روش ها و بستر های نوین ارتباطات و انتقال اطلاعات نیاز دارند. در جهت پاسخ به این نیاز،راهکارهای سازمانی ایرانسل همگام با فناوری های روز آی سی تی طراحی و ارائه شده اند. حوزه واحد کسب و کار سازمانی ایرانسل با به کارگیری دانش بومی،تجربه و نگرش خلاق همواره به دنبال ارائه خدماتی اثربخش،ساده و مقرون به صرفه میباشد تا به شما کمک کند با استفاده از راهکار های روزآمد،بهره وری کسب و کار خود را افزایش دهید.

ایرانسل سازمانی

سرویس شبکه ایرانسل

ویرایش محتوا
ایرانسل vpn+

سرویس +VPN ایرانسل نسل ارتقاء یافته سرویس APN است که یک شبکه WAN خصوصی را در یک کانال امن و بدون وابستگی به اینترنت فراهم می‌کند. امکان تبادل داده در هر نقطه از شبکه ایرانسل صرفا در اختیار سازمان یا شرکت دریافت‌کننده این خدمات است. سرویس شبکه امن همراه +VPN، امکان مدیریت آسان، سریع، متمرکز و یکپارچه شبکه ارتباطی را برای مشترکین سازمانی فراهم آورده و آن‌ها را قادر می‌سازد تا با توجه به نیاز خود، از مدل‌های ارتباطی ترکیبی سیار و ثابت (TDD- FDD) استفاده کنند.

ویرایش محتوا
ایرانسل APN
با استفاده از سرویس شبکه امن همراه (APN) گروهی از سیم‌کارت‌ها در قالب یک شبکه خصوصی مجازی بر روی شبکه امن تلفن همراه ایرانسل با یکدیگر تبادل اطلاعات خواهند کرد. کسب‌وکارها با استفاده از این سرویس می‌توانند از طریق سیم‌کارت‌های ایرانسل، در یک کانال ارتباطی امن و اختصاصی بدون وابستگی به اینترنت، به شبکه داخلی خود در نقاط مختلف کشور متصل شوند و اطلاعات موردنیاز را به سرورهای داخلی منتقل نمایند. درحال‌حاضر، این سرویس علاوه‌بر شبکه نسل دوم تلفن همراه، بر بستر کلیه فناوری‌های شبکه پهن‌باند ایرانسل نیز ارائه می‌شود.
ویرایش محتوا
ایرانسل VPN Lite
سازمان‌های دریافت‌کننده VPN Lite این اختیار را دارند تا در هر نقطه از شبکه ایرانسل، تبادل دیتا داشته باشند. این سرویس همچنین امکان مدیریت آسان، سریع، متمرکز و یکپارچه شبکه ارتباطی را برای مشترکان سازمانی فراهم آورده و آن‌ها را قادر می‌سازد تا با توجه به نیاز خود، از مدل‌های ارتباطی ترکیبی سیار و ثابت (TDD- FDD) استفاده کنید.
Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
سبد خرید