پایگاه دانش

ارائه دستاوردهای صنایع خلاق در نخستین رویداد «مانوین»

نخستین رویداد «مانوین» با هدف ارائه دستاوردهای صنایع خلاق همزمان با نمایشگاه «اینوتکس ۲۰۲۴» برگزار می‌شود

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی،فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری از جمله اهداف برگزاری این رویداد، نگـاه نـوآورانه، آینده‌نگارانه و عدم غفلت از نیازهاى روز جامعه در عرصه‌ها و سطوح مختلف و ترویج فرهنگ نوآوری است که به کارآفرینی و خلق ثروت منجر می‌شود. این رویداد همچنین پیرو راهبرد کلان 2 نقشه جامع علمی کشور مبنی بر کمک به گفتمان سازی اقتصاد دانش بنیانی و ارائه دستاوردهای حوزه فناوریهای نرم و فرهنگی کشور برگزار می‌شود.

آشنایی با زیست بوم حوزه نوآوری و فناوری، ایجاد فرصت عرضه دانش تولید شده، ایجاد فرصت‌های سرمایه‌گذاری، ارتباط بخش دولتی با بخش خصوصی در قالب نیازهای فناورانه، ایجاد نشاط و شوق در حوزه صنایع خلاق، نشر فرهنگ نوآوری و نوآوری در جامعه ایرانی-اسلامی از جمله اهداف عمومی رویداد مانوین به شمار می‌رود.

از جمله محورهای این رویداد اختصاص فضایی برای تیم‌های استارتاپی جهت معرفی خدمات و محصولات فناوری‌ و نوآوری‌ است که در این بخش از مدیران، سرمایه‌گذاران و شتابدهنده‌ها برای بازدید از توانمندی های شرکت‌ها و صنایع خلاق خلاق دعوت می‌شود تا زمینه توسعه و جذب سرمایه برای تیم‌ها فراهم شود.

محور دیگر، اختصاص فضایی رویدادی برای ارائه تیم های استارتاپی زیست بوم صنایع خلاق در قالب کانتر و ارائه بخش PitchTech جهت معرفی محصولات و ایده ها که پس از ارزیابی در فضایی اشتراکی علاوه بر معرفی محصول خود به مدیران و داوران و سرمایه گذاران و بازدیدکنندگان امکان تجاری سازی محصول خود را می یابند.

در بخش خدمات نیز خدمات و برنامه های متنوع ستاد در قالب سرمایه گذاری، اعطای مجوز خلاق و …ارائه می‌شود.

دورهمی دبیران کارگروه های تخصصی، نشست دبیران جشنواره‌های تخصصی حوزه تخصصی صنایع خلاق، نشست حکمرانی با دستگاه های مجری سند، نشست نیازهای فناورانه در قالب استیج نگاه به اقتصاد خلاق، نشست تخصصی خانه‌های خلاق و نوآوری و نشست‌های سرمایه گذاری 

در بخش نمایشگاهی خانه‌های خلاق و مجموعه فعال صنایع نرم و فرهنگی می‌توانند از طریق سایت ثبت‌نام کنند که مهلت ثبت‌نام نیز تا ۲۹ اسفند ۱۴۰۲ است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
سبد خرید