مرتب سازی

Notepad++ 8.5.5 + Portable ویرایشگر قدرتمند و ساده متن

++Notepad ویرایشگر (Editor) یکی از مهمترین برنامه های موجود در هر کامپیوتری هست که هرکسی بطور متداول از آن هر روز استفاده می کند. معروفترین و متداولترین ویرایشگر در سیستم عامل های Windows برنامه ی Notepad است که قطعاً همه با آن آشنایی دارند. این برنامه ی کم حجم و سریع در تمامی نسخه های Windows Microsoft وجود دارد و با ظاهری ساده امکان ویرایش متن ها را به همه ی کاربران داده است. ولی این برنامه کامل نیست و اشکالاتی دارد مخصوصا برای کاربران فارسی زبان و یا به طور کلی کاربران رایانه که زبان آن ها از راست به چپ می باشد و قسمت اعظم و مهم ماجرا ذخیره نکردن اطلاعات به صورت پیشفرض در UTF-8 است که باعث بوجود آمدن مشکلاتی در بین کاربران فارسی زبان که اطلاعات چندانی از این مورد ندارند شده است.

Visual Studio Code 1.81.1 Win/Mac/Linux ویرایش زبان های برنامه نویسی

Visual Studio Code یک محیط یکپارچه توسعه نرم ‌افزار که به منظور طراحی و ایجاد اپلیکیشن ها و برنامه های تحت وب و مبتنی بر فضای ابری طراحی شده است. ابزارهای ساده و در عین حال کاربردی این برنامه از نظر عملکرد مشابه Visual Studio هستند اما دارای ویژگی های به روزتر و جامع تری می باشند و این برنامه مجموعه ای از ابزارهای کاربردی را در محیط کاربری مدرن و کارآمدی ارائه می کند. یکی از ویژگی های قابل توجه این برنامه ، قابلیت های کنترل Git می باشد که فرآیند تست ، ساخت و حتی گسترش انواع مختلف نرم افزارها را تسهیل می نماید. با استفاده از این برنامه کاربر می تواند چندین طراحی مختلف را ایجاد نموده و آن ها در پروژه مورد خود ذخیره نماید و به طور سریع و آسان نسبت به پیکربندی آن ها اقدام کند.
 

Adobe DNG Converter 15.5 Win/Mac مبدل فایل خام دوربین عکاسی به DNG

Adobe DNG Converter دی ان جی کانورتر نرم افزاری اس که کاربران به کمک آن بتوانند انواع فایلهای RAW را به این فرمت استاندارد تبدیل كرده و برای آرشیو خود نگهداری کنند. در حقیقت شما با این برنامه مبدل، فایلهای RAW خود را به فرمت DNG تبدیل می كنید و برای آرشیوتان (علاوه بر فایلهای RAW اصلی) نگهداری می‌كنید. خصوصیت مهم DNG آن است كه حاوی تمام اطلاعات موجود در یك فایل RAW‌ است. یعنی علاوه بر اطلاعات تصویری، اطلاعات مربوط به Metadata را نیز نگهداری می‌كند كه این اطلاعات برای تبدیل و تولید خروجی در برنامه‌های مبدل RAW الزامی هستند. همچنین اطلاعات مخفی موجود در فایل را كه توسط شركت مربوطه به فایلهای RAW اضافه می‌شود را نیز نگهداری می‌نماید.

4K Tokkit Pro 2.2.0.0740 Win/Mac + Portable دانلود ویدیو از تیک تاک

4K Tokkit نرم افزاری برای دانلود ویدیو از تیک تاک است. با استفاده از برنامه 4K Tokkit با کیفیت بالا، چالش‌ها، زیرنویس‌ها، تمام ویدیوهای پروفایل و آواتار کاربران ، هشتگ‌ها و ویدیوهای تکی را دانلود و ذخیره کنید و ویدیوهای تیک تاک را به صورت آفلاین تماشا کنید،
فید تیک تاک خود بدون تبلیغات مرور کنید و با استفاده از تقویم در برنامهٔ 4K Tokkit می‌توانید محدودهٔ زمانی دانلود را تنظیم کنید. فقط ویدیوهای منتشرشده در بازهٔ زمانی تعیین شده را دانلود کنید. ویدیوهای تیک‌تاک را با زیرنویس اصلی آنها دانلود کنید. پس از موقعیت‌دهی موس روی آیکون ویدیو، زیرنویس در برنامه نمایش داده می‌شود و می‌توانید آن را کپی کرده و در حافظه کلیپ‌بورد قرار دهید.
 

لیست جدیدترین نرم افزارها

Google Chrome

Enternet Explorer

Linux

Medum m

Microsoft

لیست نرم افزار های کاربردی

Google Chrome

Enternet Explorer

Linux

Medum m

Microsoft

با ما در شبکه های اجتماعی همراه باشید

Amnafzar_rayka

Amnafzar_rayka

Amnafzar_rayka.ir