پیشنهاد ویژه امن افزار رایکا

درباره امن افزار رایکا

امن افزار رایکا

درباره امن افزار رایکا بیشتر بدانید

شرکت امن افزار رایکا در سال 1399 و با هدف ارائه خدمات در حوزه های مشاوره آموزش طراحی و اجرای زیرساخت مراکز داده و امنیت اطلاعات تاسیس گردید.این شرکت با تکیه بر دانش پرسنل کار آزموده و با سابقه موفق به اخذ مجوزهای مختلفی از جمله مجوز نما در حوزه عملیاتی افتا گردیده است از این رو این شرکت با دیدگاه مشاوره و تامین امنیت اطلاعات و مراکر داده و اجرای الزامات راهبردی افتا مفتخر به همکاری با شرکای تجاری خود و سازمان های دولتی و خصوصی میباشد

اصول ارزشی امن افزار رایکا

  • اصل رازداری و محرمانه بودن اطلاعات شرکت از اعتقادات راسخ کلیه مدیران و کارکنان شرکت به شمار می رود.
  • کارکنان شرکت و مدیران، موفقیت شرکت را موفقیت خود تلقی و لذا وقت شناس بودن و حضور بموقع در محل خدمت یکی از مشخصه‌های بارز مدیران و کارکنان شرکت به شمار می‌رود.
  • مدیران و کارکنان شرکت، شکست را به عوان فرصتی برای یادگیری و بهبود تصمیمات و عملکرد آتی تلقی نموده و خود را متعهد به فراگیری علوم روز جهت بهبود عملکرد خود می‌دانند و در این راستا چشم‌انداز و مأموریت تدوین‌شده در برنامه راهبردی شرکت را عمیقاً درک کرده و تمامی استعدادها، خلاقیت‌ها، توانایی‌ها و تمرکز خود را در جهت تحقق بخشیدن به آن بکار خواهند گرفت.

اصل سنجش و ارزیابی عملکرد و شایسته محوری از اعتقادات کلیه مدیران و کارکنان شرکت بوده و آن را عامل ارتقاء و پیشرفت شغلی خود می‌دانند.

شرایط رقابتی و چالش اصلی استراتژیک

شرکت امن افزار رایکا در راستای رسیدن به اهداف استراتژیک و چشم انداز تعریف شده ، نیاز به توسعه در بخش ها و فرایندهای کلیدی را به عنوان یک رویکرد اصلی تعریف نموده است. در همین راستا چالش اصلی استراتژیک سازمان ارائه خدمات بهتر در جهت ارتقای رضایت مشتریان به منظور به دست آوردن سهم بیشتر بازار و ارتقای رتبه تجاری شرکت تعریف می¬شود. به همین ترتیب در هنگام عملیاتی نمودن استراتژی های تعریف شده چالش های پیش رو مرتبط با رقبا به عنوان شرایط رقابتی تعریف میشود :
قیمت مناسب – کیفیت ارائه خدمات – سرعت در ارائه سرویس  – پشتیبانی مناسب

برخی مدارک و گواهینامه های بین المللی

حتما دیدن فرمائید
نظام صنفی رایانه ای کشور
مجوز خدمات عملیاتی افتا
نمایندگی فروش محصولات سازمانی پادویش
مجوز صلاحیت خدمات انفورماتیکی
کارشناسان ارائه خدمات عملیاتی افتا
تایید صلاحیت ایمنی
error: امکان کپی برداری وجود ندارد